Jdi na obsah Jdi na menu
 


BART ( ALAN IGNEUS)

 Obrazek Bart byl náš první pes. Narodil se 3.června 2004 fence Aghatě PALI Lookout ve stanici Igneus. Bart byl povahově úžasný pes a byl to právě on, který zařídil, že mám už nezměnitelný vztah k tomuto plemeni. Choval se skoro jako člověk, ale ostatně tak se chovají podle mého názoru všichni ridgebaci. Bart vždy bránil svou rodinu a často se snažil udělat nějaký povedený kousek, aby všechny pobavil. Bart byl poměrně introvertní, takže jeho vztah k cizím byl trochu zdrženlivý a ke psům nebyl vždy přátelský. Pro mě ale dělal první-poslední. Bart složil výcvikové zkoušky v 246. z.k.o. Co se týče jiných aktivit, tak k srdci mu přirostlo nejvíce běhání a to za mnou nebo za zajíci, protože to byl zkrátka africký lovec. Bart zemřel 24.3. 2005 podle pitvy na srdeční arytmii (zástava srdce ) .Bart nás toho hodně naučil a budeme na něj vždy vzpomínat v tom nejlepším.
Obrazek
Bártův příběh. Bárt a jeho rodina, přímo Bárta můžete vidět například levém horním rohu, nebo je také to smějící se štěně v pravém horním rohu.
Další informace o Bartovi a jeho fotky naleznete na webových stránkách stanice Igneus v kolonce VRH A, pod jménem Alan Igneus.Zde má také svou fotogalerii v albu.

 

Náhledy fotografií ze složky Bártík ( Alan Igneus )